Tag Archives: familja shqiptare

Melina


Makina u nis. Porta u mbyll. Melina doli nga dhoma ne verande, por pa e nxjerre koken te na shihte tek iknim. Zemra me rendoi sepse e pashe teksa niseshim tek u fut me shpejtesi ne dhome, dhe mendova se … Continue reading

Posted in Ditar, Reflektime | Tagged , , , | Leave a comment